Om oss

MPC AB

– Relationsskapande verksamhet

MPC är ett evenemangs- och bokningsbolag med bas i Stockholm. MPC har 16 års erfarenhet av relationsskapande verksamhet och skräddarsyr företagsaktiviteter för företag och deras kunder. Våra insatser kännetecknas av hög klass och utförs med ett stort personligt engagemang samt hög servicenivå.

Ett event ska fungera som en imageskapande intresseväckare och är en integrerad del av företagets övergripande kommunikationsstrategi. MPC är bland annat leverantör till Handelsbanken, SPP, Nordea, Carlsberg, Live Nation, Swedbank, GE, Ericsson Globe Arena, Autoropa m.fl.

Möt oss som jobbar på MPC AB

Marcus Palmquist

CEO Partner

+46 (0)8-452 22 32
+46 (0)70-312 99 09
marcus.palmquist@mpcab.se

Mariah Hellman

Sales & Media

+46 (0)70-452 33 61
+46 (0)8-452 22
mariah.hellman@mpcab.se

Robert Sundberg

Technical Manager

+46 (0)70-511 11 33
+46 (0)8-452 22
robert.sundberg@mpcab.se

Henrik Johansson

Sales & Events, Malmö

+46 (0)8-452 22 30
+46 (0)73-434 35 86
henrik.johansson@mpcab.se

Kenneth Andersson

Senior Advisor, Sundsvall

+46 (0)8-452 22 30
+46 (0)70-265 94 25
Kenneth.andersson@mpcab.se

Mats Skagerlind

Travel Manager

+46 (0)8-452 22 30
+46 (0)70-491 23 00
mats.skagerlind@mpcab.se

Mikael Myrgren

Sales & Events

+46 (0)8-452 22 30
+46 (0)73-535 96 55
mikael.myrgren@mpcab.se

Björn Lindgren

Sales & Events

+46 (0)8-452 22 30
+46 (0)70-395 66 25
bjorn.lindgren@mpcab.se

Lämna dina uppgifter

så vi återkommer asap